Máte otázku? 0917 459 012 0918 697 157

Novinky

O nás

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia

Naša firma prešla hodnotením firiem, ktoré sa vykonáva z hľadiska ich ekonomických výsledkov, z hľadiska pozície na trhu a to ako na území celej krajiny tak v zohľadnení pozície na trhu v rámci regiónu a ďalších parametrov (firma nemá žiadne registrované dlhy, nie je v insolventnom riadení, konkurze alebo likvidácii, firma nemá záväzky viac ako 30 dní po lehote splatnosti, priaznivé skóringové hodnotenie, pravidelné publikovanie finančných výsledkov v Zbierke listín).

22.januára 2015 sme získali CERTIFIKÁT SOLVENTNOSTI, ktorý radí našu spoločnosť do Registra solventných firiem na Slovensku.

Certifikáty solventnosti dosahuje 9% firiem pôsobiacich na území Slovenskej republiky. Získaný Certifikát radí našu spoločnosť medzi stabilné, seriózne a spoľahlivé spoločnosti, ktoré si plnia všetky záväzky a povinnosti voči štátu. Mediálnu podporu projektu certifikovania firiem – prvého nezávislého hodnotenia firiem na území SR – robí mediálny partner Hospodárske noviny. Ďalšie informácie o tomto projekte sú uverejňované na ich stránkach, ako aj v ďalších médiách (Televízia TA3). Certifikát je potvrdením pozície našej firmy na trhu, dôveryhodnosti, stability a serióznosti. Je to ocenenie pre našu firmu, ktorá vydržala tvrdé konkurenčné prostredie.