Máte otázku? 0917 459 012 0918 697 157

Revízie

MARTINUSÍK, s.r.o.

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia

Revízie

Zabezpečujeme revízie podľa platných EN a STN:

  • Zdvihákov v autoservisoch, zvisle posuvných brán, pohyblivých pracovných plošín, zdvíhacích čiel, atď.
  • Elektrických zariadení
  • Tlakových zariadení

Náš tím je profesionálne zaškolený a odborne spôsobilý. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti odborných prehliadok, resp. skúšok vyhradených technických zariadení zdvíhacích a elektrických.
Nami vykonanávané revízie sú riešené priamo na mieste, kde zariadenie dôkladne prehliadneme, skontrolujeme certifikovanými meracími prístrojmi, prípadne vykonáme okamžitý servis, resp. opravu. Tým zákazník od nás nedostáva len protokol o spôsobilosti zariadenia ale komplexnú službu, kde môžeme vylúčiť amaterizmus niektorých revíznych technikov, ktorí zariadenia dôkladne neskontrolujú, ale len vystavia protokol.
Netreba zabúdať, že kvalitne odvedenou odbornou prehliadkou, resp. skúškou predchádzate možným bezpečnostným, zdraviu ohrozujúcim faktorom Vašich zamestnancov a pravidelným servisom v konečnom dôsledku aj nákladom na opravy.