Máte otázku? 0917 459 012 0918 697 157

Školenie obsluhy

Revízie

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia

Školenie obsluhy

Vykonávame pravidelné základné a opakované školenia na obsluhu zdvíhacích a tlakových zariadení.

Firma MARTINUSÍK, s.r.o. sa zaoberá poskytovaním pravidelných a opakovaných školení pre firmy, ktoré pracujú s zdvíhacími a tlakovými zariadeniami. Naša firma je odborníkom v oblasti bezpečnosti a správneho používania týchto technologických zariadení, a preto sme sa rozhodli zdieľať naše znalosti s inými firmami a ich zamestnancami.

Naše školenia sú navrhnuté tak, aby pokryli všetky aspekty obsluhy zdvíhacích a tlakových zariadení. Zameriavame sa nielen na technické a bezpečnostné aspekty, ale aj na legislatívne požiadavky a normy platné v danej oblasti. Naši odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zdvíhacích a tlakových zariadení vám poskytnú ucelený pohľad na problematiku a pomôžu vám ju pochopiť.

Pri pravidelných školeniach sa venčíme novým technológiám, inováciám a zmenám v právnych predpisoch, aby sme našim klientom poskytli najnovšie a najaktuálnejšie informácie. Zároveň sa snažíme vytvoriť prostredie, kde účastníci školení môžu otvorene diskutovať o svojich skúsenostiach, klásť otázky a získavať praktické rady od našich odborníkov.

Veríme, že kvalitné školenia v oblasti zdvíhacích a tlakových zariadení prispievajú k bezpečnému pracovnému prostrediu a znižujú riziko nehôd. V MARTINUSÍK, s.r.o. sme hrdí, že môžeme pomôcť firmám zlepšiť ich pracovné postupy a zabezpečiť, aby ich personál bol dostatočne odborne vyškolený na manipuláciu s týmito technologickými zariadeniami.