Máte otázku? 0917 459 012 0918 697 157

Elektroinštalácia budov

Revízie

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia

Elektroinštalácia budov

Odborná prehliadka a odborná skúška elektrickej inštalácie sa vykonáva na základe noriem:

STN 33 1500:1990~2008 - „Elektrotechnické predpisy. Revízie elektrických zariadení„
STN 33 2000-6 - „Elektrické inštalácie nízkeho napätia. Časť 6: Revízia

Revízia elektroinštalácií budov je neoddeliteľnou súčasťou údržby a bezpečnosti. Firma MARTINUSÍK, s.r.o. ponúka komplexné služby revízie elektroinštalácií, zamerané na zistenie a odstránenie možných porúch.

Skúsení odborníci firmy vykonávajú podrobné preskúmanie káblov, zariadení a súčiastok elektroinštalácií s dôrazom na dodržiavanie normatívov a bezpečnostných predpisov.

Výsledkom revízie je poskytnutie dôkladnej správy o stave elektroinštalácií, identifikácia prípadných nedostatkov a odporúčania na ich riešenie. MARTINUSÍK, s.r.o. sa zaväzuje k poskytovaniu kvalitných a spoľahlivých služieb v oblasti elektroinštalácií, prispievajúc k bezpečnému a efektívnemu fungovaniu elektroinštalácií vo vašich budovách.

S svojim odborným prístupom je firma MARTINUSÍK, s.r.o. ideálnym partnerom pre zabezpečenie spoľahlivosti a bezpečnosti elektroinštalácií vo vašich objektoch.